Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чвертьфінал відкритої ліги на Кубок ректора зібрав шанувальників КВК

Чвертьфінал відкритої ліги на Кубок ректора зібрав шанувальників КВК

06.12.2012 14:25 Університет КВК центр культурно-масової роботи студентська рада

У Запорізькому національному університеті триває 14 сезон відкритої ліги КВК на Кубок ректора. У першому чвертьфіналі, який відбувся 5 грудня, взяли участь 8 команд найвеселіших і найкмітливіших не лише з нашого університету, але й із Запорізького національного технічного університету та Запорізької державної інженерної академії. Організатором заходу традиційно виступив Центр культурно-масової роботи ЗНУ за підтримки Студентської ради.

Ведучий КВК Олексій Савицький привітав присутніх та представив команди, які змагалися між собою у чвертьфіналі. Глядачів та журі своїми жартами розважали «Бонжур» (ЗДІА), «3 і 5» (факультет іноземної філології), «Сандали» (ЗНТУ), «Я люблю ЗНУ» (ЗНТУ), «3, 4, 2» (юридичний факультет), «Сантиметр счастья» (ЗНТУ), «Банан» (факультет журналістики) і «Порт 777» (м. Запоріжжя).
Цього разу гра складалася з трьох етапів: привітання, розминка плюс біатлон і конкурс одного номеру (варіант СТЕМу).
Велика кількість студентів і співробітників ЗНУ прийшли цього вечора до актової зали, аби підтримати свої команди, насолодитися жартами та смішними сценками. Глядачі гучними оплесками зустрічали жарти на тему студентського життя. Також учасники КВК показали, що їм не байдужі соціальні, політичні проблеми, і, навіть, чутки про кінець світу.
Виступи команд оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли: учасниця команди КВК «ФІФА», фіналістка Кубка мера, учасниця Кубка Президента 2012 р. Ольга Нестеренко, випускник ЗНУ, автор та учасник команди КВК «Збірна ЗНУ», дев’ятиразовий фіналіст Кубка ректора ЗНУ Артем Пшеничний, автор і учасник команди КВК «Збірна ЗНТУ» Ігор Лисенко та голова журі, автор команди «Харьковские менты» - учасниці Вищої Ліги КВК, заступник директора університету права КПУ Дмитро Єрмоленко. Також серед членів журі цього разу був дебютант - випускник ЗНУ, активний учасник культурно-масового життя нашого університету Андрій Крупкін.
За результатами конкурсів найбільше балів здобула команда «Порт 777» - 10,9. У «Я люблю ЗНУ» - 9,9 балів, у «Сантиметр счастья» - 9,2. Різниця між результати трьох наступних команд склала 0,1 бали: команда «Банан» виборола 8,7 балів, у «Бонжур» - 8,6, а у «3 і 5» - 8,5. У гравців команди «3, 4, 2» за результати змагання 7,8 балів, а у «Сандали» - 7,4.
12 грудня відбудеться ще одна гра. За їхніми спільним результатами будуть визначені команди-переможці, які продовжать змагання за Кубок ректора.

Таміла Тарасенко

Схожі новини