Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті презентували книгу Владислава Гриневича

У Запорізькому національному університеті презентували книгу Владислава Гриневича

06.12.2012 14:28 Все Факультети Журналістики Наукова бібліотека Факультет журналістики презентація

6 грудня в приміщенні Наукової бібліотеки ЗНУ відбулася презентація книги кандидата історичних наук, доктора політичних наук Владислава Гриневича «Неприборкане різноголосся: Друга світова війна і суспільно-політичні настрої в Україні, 1939 – червень 1941р.р.».

Організаторами заходу виступили директор Наукової бібліотеки Валентина Герасимова та студентка ІІІ курсу факультету журналістики, керівник прес-центру факультету журналістики Ольга Лебедєва. Участь в презентації взяли: проректор з питань науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков, заступник декана з виховної роботи факультету журналістики Наталія Тяпкіна, заступник декана з навчальної роботи, доцент Віктор Костюк, представники видавництва «Ліра», співробітники бібліотеки, викладачі, студенти та журналісти.
На початку презентації Валентина Герасимова привітала всіх присутніх та висловила подяку меценатам за дарунок – 600 примірників книги, які буде передано бібліотекам навчальних закладів Запоріжжя та області. Особливу подяку Валентина Олександрівна висловила меценату Пилипу Тараненку, завдяки якому стало можливим видання книги. Володимир Волков зазначив, що подібні видання мають важливе значення, оскільки надають можливість поглянути на історію з різних точок зору. Віктор Костюк, у свою чергу, підтвердив, що головна цінність видання як дарунку Науковій бібліотеці ЗНУ, полягає в тому, що студенти мають ще одне джерело інформації для вивчення історії та суспільної думки.
Співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ сподіваються, що книга Владислава Гриневича «Неприборкане різноголосся» буде корисною та цікавою науковцям, викладачам, студентам, а також усім, хто цікавиться історією своєї країни.

Наталія Логвиненко

Схожі новини