Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене інтелектуальній власності

На економічному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене інтелектуальній власності

10.12.2012 10:01 Все Факультети Економічний Економічний факультет Економіко-правничий коледж круглий стіл

6 грудня в ЗНУ провели засідання круглого столу «Інтелектуальна власність як невід'ємна складова ефективного функціонування суб'єктів господарювання».

Захід проходив у рамках діяльності студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ під керівництвом декана економічного факультету, доктора економічних наук, професора Алли Череп.
Роботу круглого столу чітко організували голова Наукового товариства студентів та аспірантів економічного факультету Олександр Коробов, його заступники Тетяна Веремейчик та Сергій Медвідь.
На захід завітали проректор із наукової роботи, д.т.н., професор Віктор Грищак, начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло, голова організаційної ради по створенню Центру кластерного розвитку Олександр Вівчар, декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп, керівник Малої Академії Управління Бізнесом КРЦМтаШ Олена Старікова, к.е.н., доцент, заст. декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Линенко та ін.
Традиційно роботу круглого столу розпочала декан економічного факультету Алла Череп. Вона дала визначення феномену інтелектуальної власності і відзначила, що його роль в умовах глобалізації постійно зростає.
Із доповідями та презентаціями наукових робіт виступили студенти економічного факультету ЗНУ Сергій Куркула, Денис Плохотніков, Ярослав Вовк і Тетяна Венницька, а також представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ Антон Єлозін, Олександр Короленко, Олександр Рудницький і Ярослава Козирь.
Учасники заходу зійшлися на думці, що основною рушійною силою економічного та соціального розвитку світу стає саме інтелектуальний потенціал нації. Тому реформування та економічне зростання вітчизняного виробництва має ґрунтуватися на глибоко продуманій, грамотній економічній політиці в сфері використання інтелектуального потенціалу національної економіки, створенні необхідних умов для стабільного примноження й розвитку інтелектуальної власності як найвищої та найпрогресивнішої форми економічних відносин у ринкових умовах.

Актив НТСА
економічного факультету

Схожі новини