Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Судове засідання з кримінального процесу відбулося на юридичному факультеті ЗНУ

Судове засідання з кримінального процесу відбулося на юридичному факультеті ЗНУ

11.12.2012 16:36 Все Факультети Юридичний НТСА Юридичний факультет

Студенти другої групи ІІІ курсу юридичного факультету ЗНУ провели судове засідання з кримінального процесу. Під час підготовки до засідання учасники процесу приділили значну увагу змінам, що відбулися з прийняттям нового Кримінального-процесуального кодексу України.

Під час інсценування засідання студенти показали не лише знання процесуальних та матеріальних норм права, а також неабиякі акторські здібності. Зокрема слід відзначити промову «потерпілої» – Інни Дулової (студентки ІІІ курсу) та «підсудної» - Олесі Краснокутської, «захисника» – Тетяни Салій. У ролі прокурора виступила Людмила Кас'янова, у ролі свідків - Юлія Денисенко, Владислава Літвінова, Вікторія Єгорова, Олександр Коломоєць. Варто зазначити, що «суддя» Ксенія Краснова влучно підібрала матеріал та винесла правильний вирок. Саме завдяки свідченням експерта (Євгена Миргородського) було встановлено знаряддя вчинення злочину. У свою чергу, секретар (Тетяна Удод) оголошувала присутніх у залі судового засідання та вела протокол, а судовий розпорядник (Анна Славна) запрошувала присутніх до процесу відповідно до норм процесуального законодавства.
На заході була присутня старший викладач кафедри кримінального права та правосуддя Ірина Єна, яка професійно аналізувала та коментувала дії учасників процесу, вчасно вказувала на помилки та радила, як їх виправити.
Загалом, всі учасники процесу були задоволені результатами рольової гри та виявили бажання щодо проведення такого роду засідань у майбутньому.

НТСА юридичного факультету

Схожі новини