Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

На базі ЗНУ відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

13.12.2012 16:08 Все Факультети Філологічний філологічний факультет конкурс

13 грудня на базі Запорізького національного університету відбувся обласний етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Декан філологічного факультету Тамара Хом’як привітала учасників конкурсу, зазначивши, що всі, хто дійшов до обласного етапу змагання, вже можуть вважатися переможцями, бо не лише стали кращими знавцями мови і літератури на рівні свого вишу, але й справами довели свою любов до рідної мови. Вона привітала студентів від імені ректорату ЗНУ та побажала їм успіхів під час проходження цього етапу конкурсу.
Завідувач сектору вищої освіти та інформаційного забезпечення управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Галина Денисова подякувала Запорізькому національному університету за допомогу в проведенні конкурсу. Також вона відзначила представників Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які розробляли завдання. Вона нагадала також, що минулого року саме студентка Запорізького національного університету здобула перемогу в конкурсі на всеукраїнському рівні. Побажавши студентам і цього року гарно представити нашу область, вона відзначила, що через два роки у всьому світі відзначатимуть 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.
Саме на 2014 рік припаде і перша «кругла» дата, пов’язана з конкурсом: йому виповниться 5 років. Це – одна з причин, чому всі завдання, запропоновані учасникам конкурсу, так чи інакше орієнтовані на творчість Кобзаря.
Доцент Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Корицька повідомила учасникам змагання, що цього року на переможців конкурсу всеукраїнського рівня чекає стипендія Президента України. Крім того, вона розповіла про ще одне нововведення: цього разу на обласному етапі на учасників чекає не два, а одне творче завдання, хоча до його оцінювання журі підійде більш прискіпливо.
Галина Романівна представила членів журі конкурсу: декана філологічного факультету ЗНУ Тамару Хом’як, завідувача кафедри українознавства філологічного факультету ЗНУ Ольгу Стадніченко, старшого викладача кафедри української літератури та компаративістики Бердянського державного педагогічного університету Ольгу Харіну, доцента кафедри культурології та українознавства Запорізького державного медичного університету Оксану Сидоренко.
Після завершення урочистої частини учасники конкурсу урочисто відкрили конверт із конкурсними завданнями. Після цього на студентів чекали чотири години напруженої роботи: саме стільки відводиться їм, за умовами конкурсу, на виконання всіх мовних та літературних завдань.
Зараз триває перевірка конкурсних робіт учасників обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Таміла Тарасенко

Схожі новини