Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету завітали до Оріхівського дитячого притулку

Студенти економічного факультету завітали до Оріхівського дитячого притулку

17.12.2012 14:12 Все Факультети Економічний Університет економічний факультет благодійність

13 грудня студенти економічного факультету Запорізького національного університету вже традиційно завітали до вихованців Оріхівського дитячого притулку. Перед цим зусиллями студентів і викладачів факультету були зібрані кошти, іграшки та дитячий одяг. На зібрані кошти учасники акції купили для дітей солодкі подарунки, фрукти та інше.

Адміністрація закладу зустріла гостей дуже привітно. За словами керівництва дитячого будинку, в закладі перебувають діти, котрі чекають рішення суду з позбавлення їх батьківського піклування та переведення до дитячого будинку або повернення до батьків. Найменшим вихованцям притулку всього 4 роки.
Студентська рада економічного факультету підготувала цікаву концертну програму. Діти потрапили в чудове казкове королівство з королем, його помічником та принцесою Несміяною, яку необхідно було розвеселити за допомогою конкурсів, розважальних ігор та номерів. Помічник короля веселив глядачів та принцесу своєю яскравою зовнішністю та намагався підібрати їй нареченого.
Одного із «наречених» - студента першого курсу Олександр Воєвода – глядачі винагородили шквалом оплесків за майстер-клас віртуозного володіння футбольним м’ячем для хлопців.
Щоб розвеселити Несміяну, діти стрибали, танцювали, грали в пізнавальні та розвиваючі ігри. За активну участь у змаганнях вони отримували солодкий подарунок. Також студенти підготували музичну програму: для дітей заспівали студенти економічного факультету Аліна Сур, Маргарита Піун, Олександр Афонін, а також виступили хлопці-гітаристи з математичного факультету.
Завершилася казкова програма веселою посмішкою принцеси та спільним хороводом, у якому взяли участь усі дітки!
Студенти отримали запрошення знову завітати до дитячого будинку. Вони раділи від того, що подарували дітям свято.
За допомогу в організації поїздки та збору коштів хочемо висловити подяку декану економічного факультету ЗНУ Аллі Череп, заступнику декана з виховної роботи Вікторії Сьомченко, голові студентської ради Івану Задуміну, а також усім учасникам поїздки та студентам, що допомагали у збиранні коштів.
Хочеться вірити, що традиція відвідування дитячих будинків буде продовжена і наступного 2013 року. Не залишайтеся байдужими – подаруйте трохи добра кожній дитині!

Економічний факультет

Схожі новини