Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді»

У ЗНУ нагородили переможців конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді»

18.12.2012 10:32 Університет конкурс

17 грудня в Запорізькому національному університеті відбулося нагородження переможців конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді», організованого за підтримки та участі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи міської ради Запоріжжя і Запорізького національного університету.

Участь у заході взяли заступник міського голови Юрій Каптюх, начальник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко, ректор ЗНУ Микола Фролов, викладачі, вчителі та учні запорізьких шкіл, студенти запорізьких вишів.
Організаторами урочистого заходу виступили Центр культурно-масової роботи, Відділ виховної роботи ЗНУ та помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова. Ведучими заходу виступили студент факультету соціології та управління ЗНУ Олег Наумовський та студентка біологічного факультету Катерина Дьоміна.
Відкриваючи церемонію нагородження, ректор ЗНУ Микола Фролов зазначив, що в ЗНУ раді зустрічі з активними учасниками та переможцями міського конкурсу соціальної реклами, оскільки саме для Запоріжжя з його екологічними проблемами пропаганда здорового способу життя є життєво важливою. Учні та студенти, які працювали над творчими завданнями конкурсу, здатні змінити на краще своє майбутнє, своїх друзів та рідних, а значить – усього запорізького краю.
Учасники конкурсу змагалися в кількох номінаціях: «Вибери здоровий спосіб життя!», «Профілактика алкоголізму в молодіжному середовищі», «СТОП - наркотик», «Профілактика куріння в дитячому та молодіжному середовищі», «СНІД! збережи життя». На конкурс було представлено 127 робіт 105 авторів в номінаціях: «Буклет», «Плакат», «Відеоролик» та «Аудіоролик».
Для церемонії нагородження на сцену запросили Юрія Каптюха та Ігоря Філіпенка, які вручили Почесні грамоти та дипломи учасникам та переможцям конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді».
Гарний настрій усім присутнім дарували вихованці вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ: майстер спорту з важкої атлетики, студент факультету фізичного виховання Євген Сєрков, лауреат другого ступеня Фестивалю української пісні, лауреат другого ступеня обласного конкурсу «Зорепад 2012», студентка філологічного факультету Юлія Данелюк та студентка філологічного факультету Євгенія Кондрашова.

Наталія Логвиненко

Схожі новини