Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація міжнародної програми «ELECTRA»

У ЗНУ відбулася презентація міжнародної програми «ELECTRA»

19.12.2012 10:08 Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами

18 грудня Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Запорізького національного університету провів презентацію Міжнародної програми «Erasmus Mundus – ELECTRA» для аспірантів, докторантів, викладачів та науковців нашого вишу.

Начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, координатор проекту в Запорізькій області Олена Тупахіна розповіла про умови участі в проекті, напрями підготовки, перелік документів, необхідних для отримання стипендії в іноземних навчальних закладах, пріоритетні напрямки цієї програми.
Міжнародна програма «Erasmus Mundus – ELECTRA» спрямована на розширення потенціалу міжнародного співробітництва в сфері вищого навчання між університетами Євросоюзу і Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії та України. Вона надає можливість аспірантам, докторантам, викладачам і науковцям пройти стажування (від 1 місяця до 3 років) в одному з європейських вузів - членів консорціуму. Грант включає в себе стипендію, оплату проїзду до університету, страховку, візові витрати та проживання.
Олена Володимирівна наголосила, що з усіх питань, а також для отримання більш детальної інформації можна звертатись до відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ (І навчальний корпус, 26 аудиторія). Співробітники відділу зможуть відповісти на будь-які запитання та допоможуть із оформленням документів, необхідних для участі в програмі.

Олена Ярошенко

Схожі новини