Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП завітали до слухачів «Університету третього віку»

Студенти факультету СПП завітали до слухачів «Університету третього віку»

19.12.2012 11:24 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

Нещодавно студенти-волонтери 3 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» факультету соціальної педагогіки та психології провели тренінгові заняття з літніми людьми в «Університеті третього віку» на базі територіального центру Орджонікідзевського району м. Запоріжжя.

Студентки Тетяна Швець, Євгенія Шарлай, Катерина Гільдібрандт та Оксана Капуріна разом із доцентом кафедри соціальної педагогіки Юліаною Мацкевіч підготували та провели заняття на тему «Мистецтво спілкування у похилому віці». Зокрема, обговорювались питання «Толерантність: вчимося розуміти та поважати один одного» та «Прийоми ефективного спілкування». Теми, що розглядалися, викликали неабияку зацікавленість з боку слухачів Університету третього віку. Всі учасники (а це люди віком старше 70 років) охоче брали участь в обговоренні теми, відкрито ділилися своїми думками. Інформаційно-теоретична частина занять вдало доповнювалась елементами рухливих ігор. Заняття пройшли жваво й невимушено, наприкінці відбулося дружнє чаювання, під час якого обидві сторони (і студенти, і літні люди) висловили бажання щодо подальшого співробітництва.
Студенти відзначили, що вони отримали можливість застосувати на практиці свої теоретичні знання й методики з курсу «Соціальна робота з людьми похилого віку». Студентка Катерина Гільдібрандт зазначила: «Особисто я не мала попереднього досвіду роботи з групою людей такого поважного віку. Я навіть хвилювалась, але все пройшло дуже позитивно й результативно. Звісно, робота з людьми похилого віку має свої особливості, але ми працюємо, в першу чергу, з ЛЮДИНОЮ, і не важливо, якого вона віку».

Схожі новини