Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ відсвяткував свій 21-й день народження

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ відсвяткував свій 21-й день народження

20.12.2012 09:24 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології

19 грудня факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ відсвяткував свій 21-й день народження. Творчі та талановиті студенти факультету СПП підготували урочисту концертну програму.

Святковий захід відкрила декан факультету СПП, доцент Ольга Пономаренко. Вона привітала присутніх зі святом, а також побажала студентам успіхів на зимовій сесії.
Цілу годину студенти співали, танцювали та дивували глядачів неординарними театральними постановками. Згадали визначні події, що відбулися на факультеті СПП з початку навчального року, привітали викладачів, які святкують свої дні народження в грудні.
Під час концерту відбулося посвячення першокурсників у студенти факультету соціальної педагогіки та психології, яке за традицією проходить саме в день народження факультету. Разом із старшим викладачем кафедри акторської майстерності, заслуженим артистом України Віктором Гончаровим першокурсники дали урочисту клятву майбутнього працівника сфери соціальної педагогіки та психології, а потім студенти ІІ курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво» привітали першокурсників із цією визначною подією.
Не обійшлося й без конкурсу на кращих знавців факультету СПП. Студенти, які правильно відповідали на запитання ведучих, отримали солодкі призи від Святого Миколая, який теж завітав на свято.
А наприкінці концерту на всіх чекав солодкий сюрприз: на сцену винесли святковий пиріг від Святого Миколая і декан факультету урочисто задула на ньому свічки.

Антоніна Фролова

Схожі новини