Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели конкурс креативних ялинок

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ провели конкурс креативних ялинок

20.12.2012 12:21 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конкурс

19 грудня студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету провели новорічний конкурс креативних ялинок.

Студенти І, ІІ та ІІІ курсів, які навчаються за напрямами підготовки «Правознавство», «Туристичне обслуговування», «Соціальна робота», «Фізичне виховання», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва» та «Розробка програмного забезпечення» представили на розсуд журі та глядачів свої - оригінальні, фантазійні та стримані, вироблені зі звичних та нетрадиційних матеріалів - витвори мистецтва.
Студенти не лише креативно і з натхненням поставились до створення самих ялинок, а й підготували презентації до кожної роботи, у яких надали тлумачення кожного образу. На виставці була представлена ялинка, яка символізує домашній затишок, тепло та гармонію (плетена із ниток), ялинка – символ достатку, благополуччя та вдачі (складена із купюр), ялинка – символ щастя, радості та успішності (із шоколадних цукерок). Серед представлених експонатів є і прості штучні, гарно прикрашені ялинки, і інноваційна високотехнологічна, що обертається та сяє вогнями.
Всі роботи захоплюють, вражають і дарують гарний новорічний настрій. Найкращих авторів мають визначити самі студенти та викладачі. Голосування триває, переможцем стане той, за кого віддадуть найбільшу кількість голосів.

Наталія Логвиненко

Схожі новини