Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра російської філології ЗНУ продовжує кампанію з профорієнтаційної роботи «Абітурієнт-2013»

Кафедра російської філології ЗНУ продовжує кампанію з профорієнтаційної роботи «Абітурієнт-2013»

24.12.2012 11:03 Все Факультети Філологічний Кафедра російської філології філологічний факультет

На цьому тижні студенти Запорізького національного університету на чолі з завідувачем підготовчого відділення Іриною Бакаленко та педагогами-наставниками кафедри російської філології Іриною Павленко, Людмилою Дукою, Оксаною Темною, Олександром Муравіним завітали в гості в Запорізький навчально-виховний комплекс № 7.

Мета поїздки – пошук, відбір та залучення до навчання в університет обдарованої молоді. Завданнями профорієнтації було ознайомлення учнів з професіями, виховання в молоді спрямованості на самопізнання, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії. З цими завданнями педагоги та студенти впорались на «відмінно».
Профгодина видалась жвавою, цікавою та корисною, адже на початку зустрічі до учнів 10-11 класів зі вступним словом звернулась завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко. Вона розповіла про всі нюанси вступної кампанії 2013, наголосила на тому, щоб учні всі свої сили спрямували на навчання, адже саме це допоможе набрати якомога більше балів на зовнішньому незалежному тестуванні. Ірина Миколаївна запросила майбутніх студентів на безкоштовні пробні тренінги із зовнішнього незалежного оцінювання, які Запорізький національний університет буде традиційно проводити цього року.
Далі до школярів звернулася завідувач кафедри, професор, доктор філологічних наук Ірина Павленко, яка зазначила, що крім вже існуючих спеціалізацій - російське мовознавство, російське літературознавство, іноземна мова, російська мова як іноземна, теорія і практика художнього перекладу, фольклористика, в цьому році буде відкрито нову спеціальність «Слов’янський переклад» (російсько-українсько-польський переклад та російсько-українсько- болгарський).
Студенти філологічного факультету приїхали в гості не з «порожніми руками», а з літературно-художньою композицією «Моя Цветаева» (керівник –кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської філології Оксана Темна): читали вірші знаменитої поетеси, зокрема Діана Рамазанова, Альона Рибалко, Олена Пасевін, Юлія Корнієць та інші, а Ксенія Шерстякова, Тетяна Лисогор виконали гарні пісні.
Наприкінці зустрічі всі учні старших класів отримали календарі та буклети, які містили інформацію про напрями підготовки та факультети ЗНУ, особливості навчання та працевлаштування майбутніх студентів.
Зустріч учнів навчально-виховного комплексу № 7 з викладачами та студентами Запорізького національного університету дала можливість школярам упевнитись в тому, що в нашому університеті навчатись не тільки престижно, але й дуже цікаво.

Людмила Кваша, студентка 4 курсу
філологічного факультету ЗНУ

Схожі новини