Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Маленьке диво на День Святого Миколая

Маленьке диво на День Святого Миколая

24.12.2012 12:08 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

18 грудня напередодні Дня Святого Миколая представники Економіко-правничого коледжу – адміністрація, студентська рада та студенти - влаштували благодійну акцію для дітей, позбавлених батьківської опіки.

Цього року вирішили допомогти дітям із православного дитячого будинку «Надія», яким безпосередньо піклується отець Роман. Протягом місця збирали благодійні кошти для акції «Подаруймо дітям свято!». Студенти заздалегідь готувалися до зустрічі з вихованцями, адже хотілося порадувати та здивувати маленьких глядачів. Організатори та учасники новорічної вистави дуже хвилювалися, однак свято відбулося в теплій, дружній та щирій атмосфері.
Студенти коледжу представили цікаву мініатюру на тему Св. Миколая та Нового року. Під час виступу вихованці дитячого будинку підтримували акторів бурхливими оплесками. Радісні посмішки на їх обличчях додавали сміливості та натхнення виступаючим. Після вистави Дід Мороз та Снігуронька провели веселі конкурси. Діти розповідали вірші, співали пісні та водили хоровод та, звичайно ж, отримали подарунки від доброго Діда Мороза. Крім того, студенти та адміністрація коледжу подарували дівчатам та хлопцям солодощі та різні побутові дрібнички, необхідні в повсякденному житті.
Учасники акції не могли і не хотіли одразу після вистави їхати додому, а діти їх не відпускали. Тому ще довго-довго розмовляли. Студенти дізналися, чим захоплюються вихованці дитячого будинку «Надія», які бажання вони загадали Діду Морозу на Новий рік.
Слід відзначити, що подібні благодійні акції стали для Економіко-правничого коледжу традиційними. Все більше студентів за власним бажанням та ініціативою беруть в них участь. Волонтери не приховують: найбільша радість для них – щасливі очі дітей!

Ірина Сігарьова

Схожі новини