Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо ректора Запорізького національного університету Миколу Олександровича Фролова з Днем народження!

Вітаємо ректора Запорізького національного університету Миколу Олександровича Фролова з Днем народження!

09.01.2013 10:53 Університет вітання

Професорсько-викладацький склад, студенти та співробітники Запорізького національного університету від щирого серця вітають ректора ЗНУ Миколу Олександровича Фролова з Днем народження!

Ви є людиною, яка з глибоким почуттям відповідальності та гідності віддає своє серце благородній меті – демонструвати високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність.
Ми впевнені, що запорукою розвитку нашого навчального закладу на сучасному рівні й надалі слугуватимуть Ваша наполегливість і впевненість у досягненні поставленої мети, сумлінність, принциповість і сила духу, помножені на вроджену мудрість, людяність та порядність.
У цей знаменний день ми щиро бажаємо, щоб прагнення творити добро, справедливість ніколи не залишали Вас, а невичерпне джерело Вашої життєвої енергії повнилося радістю, задоволенням від життя та щирою вдячністю людей за Ваші добрі справи.
Нехай і надалі Ваша мудрість і професіоналізм повсякчас допомагають у вирішенні важливих справ і досягненні поставленої мети.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, а також мудрості та наполегливості в реалізації нових планів, які сприятимуть подальшому розвитку Запорізького національного університету.

Схожі новини