Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання знань

У Запорізькому національному університеті триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання знань

14.01.2013 13:42 Зовнішнє незалежне оцінювання

П’ятий рік поспіль на базі ЗНУ працює консультаційний пункт для абітурієнтів, де вони можуть отримати докладну інформацію про умови проходження тестування із зовнішнього незалежного оцінювання знань. Реєстрація для участі в ЗНО–2013 триватиме з 4 січня до 5 березня, зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня.

Слід зауважити, що участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року зможуть взяти лише зареєстровані учасники. Реєстрація абітурієнтів для участі в ЗНО проводиться у відповідності з Порядком проведення ЗНО в 2013 році, затвердженим наказом МОНмолодьспорт № 1130 від 22 жовтня 2012 року.
Як розповіла завідувач підготовчого відділення, доцент Ірина Бакаленко, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з таких предметів: біологія, всесвітня історія, географія, історія України, математика, російська мова, українська мова і література, фізика, хімія, світова література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Учасник ЗНО може обрати чотири предмета для тестування. Для реєстрації абітурієнт повинен мати при собі довідку про те, що він є учнем певного навчального закладу, фотокартки та паспорт чи свідоцтво про народження (або будь-який інший паспортний документ). Спеціалісти консультаційного пункту ЗНУ нададуть усі необхідні пояснення та допоможуть правильно створити заяву-реєстраційну картку особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році. На сьогодні спеціалісти консультаційного пункту на базі ЗНУ надали консультацію та допомогли зареєструватися близько 50 особам. Ірина Миколаївна також нагадала, що з 3 по 31 березня в Запорізькому національному університеті відбудуться пробні безкоштовні тренінги із ЗНО для усіх охочих.

Схожі новини