Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проходить обласний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови

У ЗНУ проходить обласний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови

18.01.2013 11:57 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж обласна олімпіада Економіко-правничий коледж

Сьогодні в Запорізькому національному університеті розпочався обласний етап ІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м. Запоріжжя й області.

Організаторами проведення цього етапу виступають Економіко-правничий коледж ЗНУ за підтримки філологічного факультету та обласного методоб’єднання викладачів української мови ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Серед учасників олімпіади представники коледжів та технікумів Запорізької області, зокрема КЗ «Мелітопольське училище культури» ЗОР, Бердянський машинобудівний коледж, Токмацький механічний технікум ЗНТУ, Запорізький металургійний коледж ЗДІА та інші.
Під час урочистого відкриття до учасників олімпіади, а також викладачів коледжів звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар: «Радий вітати в стінах Запорізького національного університету найкращих знавців української мови. Добре, що ваші вчителі та батьки змогли вам привити любов до рідного слова – це буде вам допомагати розвиватися, аби досягти значних результатів».
Також до учасників заходу звернулася декан філологічного факультету Тамара Хом’як, яка відзначила, що «не заростає стежка до рідного університету, і сюди приходять знов і знов вчителі, які виховують у молодого покоління любов до мови».
Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова привітала учасників конкурсу та розповіла, що за п’ять років існування коледжу кількість студентів тут невпинно зростає і сьогодні становить понад 700 студентів. Вона також запросила молодь до участі в заходах, які будуть проводитися протягом цьому навчального року на базі ЕПК: громадській акції «Калинова гілка», засіданні Євроклубу «Ми – європейці», Днях слов’янської та української писемності тощо.
До вітань та побажань гарних результатів приєдналася й голова методоб’єднання вчителів української мови Катерина Сіроштан.
Переможці відбіркового етапу олімпіади отримали Подяки, а також ювілейні книги ЗНУ. Почесна місія відкрити конверт із завданням була надана студентці ЕПК, переможниці відбіркового туру Ользі Поповій.
Після урочистого засідання учасники перейшли до написання творчих завдань. Для викладачів підготували культурну програму: вони зможуть оглянути експозиції музею ЗНУ та зустрітися з сучасною українською поетесою Любов’ю Геньбою.
Учасники конкурсу та викладачі також ознайомилися зі спеціалізованою виставкою навчальної та методичної літератури з української мови, що була підготовлена Науковою бібліотекою ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини