Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Любов до спорту збирає учасників університетської спартакіади - викладачів та співробітників ЗНУ

Любов до спорту збирає учасників університетської спартакіади - викладачів та співробітників ЗНУ

22.01.2013 14:18 Університет Спартакіада

Сьогодні у спорткомплексі ЗНУ розпочалася спартакіада серед викладачів та співробітників університету, організаторами якої виступили керівництво Спортивно-оздоровчого комплексу та профспілковий комітет нашого вишу.

За словами директора Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайла Протаса, викладачі та співробітники виявляють неабиякий інтерес до занять спортом. Багато хто з них займається у спортивних секціях спорткомплексу ЗНУ: футбольній, баскетбольній, з бадмінтону, настільного тенісу тощо. Змагання у рамках спартакіади покликані ще раз привернути увагу співробітників університету та членів їх родин до здорового способу життя та занять спортом, популяризувати масові види спорту. А наразі є можливість продемонструвати власні досягнення спортсменів-любителів.
Перший ігровий день відкрили змагання з шашок серед чоловіків та жінок. Головний суддя спартакіади – заступник директора СК ЗНУ Олександр Петренко, суддя сьогоднішніх змагань – викладач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова.
Переможцями першого дня спартакіади стали:
- серед чоловіків І місце здобув електрик 8-го навчального корпусу Григорій Артемов; ІІ місце - електромонтажник 3 та 5 навчальних корпусів Юрій Фоменко, а ІІІ-тє посів заступник директора з автоматизації інформаційних систем наукової бібліотеки ЗНУ Роман Одинцов;
- серед жінок кращі результати продемонструвала доцент кафедри математичного аналізу Ірина Ткаченко, ІІ місце посіла викладач ЕПК Анна Кононенко, ІІІ-тє – заступник головного бухгалтера у планово-фінансовому відділі Оксана Арістова. Усі переможці отримали медалі та грамоти, а також цінні призи від профкому ЗНУ.
До кінця тижня у рамках спартакіади відбудуться також змагання з настільного тенісу, із спортивної стрільби та міні-футболу.

Олена Хлистун

Схожі новини