Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ взяли участь в організації та проведенні другого міського конкурсу інформаційних технологій

Науковці ЗНУ взяли участь в організації та проведенні другого міського конкурсу інформаційних технологій

22.01.2013 16:22 Все Факультети Економічний економічний факультет МАУБ конкурс

16 та 17 січня 2013 року в Малій академії управління бізнесом Комунарського районного центру молоді та школярів проводився другий міський конкурс інформаційних технологій серед вихованців позашкільних закладів міста.

Конкурс було організовано Департаментом освіти і науки, молоді та спорту міської ради за участю економічного факультету ЗНУ, центру позашкільної освіти КЗ ЗОІІППО ЗОР. У конкурсі взяли участь чотири позашкільні навчальні заклади – Запорізька міська станція юних техніків, Запорізький міський дитячий ботанічний сад, клуб “Політ” та Комунарський районний центр молоді та школярів, який представляла Мала академія управління бізнесом. Вік учасників конкурсу – від 11 до 17 років.
У конкурсних номінаціях “Офіс” та “Веб-дизайн” змагалися 19 знавців комп’ютерних технологій. Конкурс відбувався у два етапи. У перший день учасники номінації “Офіс” повинні були в кількох програмах скласти рекламний буклет “Запорізька Січ”, провести складні розрахунки, використовуючи логічні та математичні функції, та виконати комплексне завдання, розраховане на знання програм Microsoft Office (Word,Excel, Ассess). Перед веб-дизайнерами було поставлене завдання розробити веб-сайт “Запорізька Січ”. У другий день конкурсу відбувався публічний захист виконаних завдань. До складу конкурсної комісії входили представники Центру позашкільної освіти ЗОІППО, Запорізького національного університету, Комунарського районного центру молоді та школярів.
Призові місця розподілилися наступним образом:
- у номінації “Офіс” перше місце отримав Іраклій Макаренко (МАУБ КРЦМтаШ ЗНВК № 7), друге місце – Ігор Товкач (МАУБ КРЦМтаШ, колегіум № 96), третє місце – Роман Фірман (МАУБ КРЦМтаШ, гімназія № 8);
- у номінації “Веб-дизайн” перше місце отримав Богдан Вакульський (МАУБ, Запорізький металургійний коледж), друге місце – Катерина Усманова (МАУБ КРЦМтаШ, ЗОШ№ 90), третє місце – Владислав Артюх (Запорізька міська станція юних техніків, ліцей № 34).
Голова журі конкурсу кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри економічної кібернетики ЗНУ Тетяна Заховалко відзначила високий рівень виконаних завдань, загальну ерудицію учасників, творчій підхід до виконання робіт та побажала подальшої роботи в обраному напрямку освоєння інформаційних технологій.
Член журі, методист Центру позашкільної освіти ЗОІППО Клара Голдобіна також відзначила креативний підхід учасників конкурсу до виконання конкурсних завдань та побажала творчого натхнення та подальших звершень у науковій діяльності.

Економічний факультет

Схожі новини