Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запоріжжя відсвяткували Тетянин день

Студенти Запоріжжя відсвяткували Тетянин день

28.01.2013 10:22 Тетянин день Студентська рада Центр культурно-масової роботи Відділ виховної роботи

25 січня студентський актив усіх вищих навчальних закладів Запоріжжя зібрався разом у студентському кафе «Тетянин день» Запорізького національного університету відсвяткувати День усіх Тетян та День студента.

Організаторами заходу виступили Відділ по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Центр культурно-масової роботи ЗНУ, а також Студентська рада ЗНУ та відділ виховної роботи ЗНУ.
На святковий захід завітали почесні гості - заступник міського голови Запоріжжя Юрій Каптюх, начальник відділу по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко, народний депутат України Євген Карташов, - а також студенти та викладачі.
На початку заходу до студентської спільноти звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він привітав усіх присутніх зі святом, сказав багато теплих слів на адресу студентів нашого міста, а також зазначив, що університет існує, в першу чергу, саме для студентів. До привітань приєднались Юрій Каптюх та Євген Карташов. Вони подарували всім присутнім у залі іменинницям – Тетянам – святкові подарунки, а також отримали право розрізати святковий торт, котрим гостей пригощали співробітники комбінату громадського харчування ЗНУ «Тетянин день». Крім того, вони вручили колективу Центру культурно-масової роботи ЗНУ подяку за організацію та проведення найкращих свят у Запоріжжі.
Ігор Філіпенко також привітав студентів зі святом, побажав усім присутнім щастя, добра та успіхів. Від імені студентів Запоріжжя почесним гостям свята за чесну, плідну працю, а також з нагоди 258-річчя святкування Дня Тетяни вручили золоті медалі «Почесний студент».
Ведучими заходу виступили студентка філологічного факультету Анастасія Матрос, студент Економіко-правничого коледжу Микола Копиловський та голова студентської ради ЗНУ, художній керівник Центру культурно-масової роботи ЗНУ, студент факультету журналістики Андрій Бондаренко.
Багато приємних вражень гостям подарували учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Наталія Онишкевич, Юлія Данилюк, Вікторія Назарова, Юлія Федоренко, Євген Сєрков, Ірина Золотих, Олексій Ворожеєв, Ігор Лющанський та інші виконавці. Крім того, перед гостями виступили учасники хореографічної студії «D.A.L.S.», клубу спортивно-бального танцю «Грація», а також хореографічного колективу Центру культурно-масової роботи «Prototype».
Наприкінці заходу на студентів очікувала дискотечна програма, яку проводили учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи Дар’я Рупасова, Юлія Горда, Аліна Сур та ді-джей КОП «Тетянин день».

Олена Ярошенко

Схожі новини