Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам Економіко-правничого коледжу ЗНУ урочисто вручили дипломи

Випускникам Економіко-правничого коледжу ЗНУ урочисто вручили дипломи

01.02.2013 11:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вручення дипломів

Останній день січня став особливим для викладачів і студентів Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Саме 31 січня в ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів ОКР «молодший спеціаліст» випускникам спеціальностей «організація виробництва» і «туристичне обслуговування» ЕПК.

Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов привітав учорашніх студентів коледжу від імені всього 16-тисячного колективу нашого університету. Він запросив випускників і надалі продовжувати навчання у стінах Запорізького національного університету. Микола Олександрович зазначив, що впевнений у гарному майбутньому нашого вишу, а якщо такі чудові випускники знову увійдуть до дружньої студентської родини ЗНУ, то його майбутнє стане ще кращим. Також він пообіцяв, що до червня у ІІ навчальному корпусі спеціально для коледжу будуть відкриті ще два комп’ютерні класи.
У своєму привітальному слові директор коледжу Олена Грибанова зізналася, що минулого року, коли в коледжі відбувся перший «зимовий» випуск, керівництво закладу трохи хвилювалося, чи не буде такий захід недостатньо урочистим. Однак, той випускний перетворився на справжнє свято, теж саме відбулося і цього року. Олена Євгенівна нагадала присутнім, що цього року коледжу виповнюється 5 років, і за цей час він став навчальним закладом найвищого рівня, де на 9 спеціальностях навчаються 756 студентів. Олена Євгенівна подякувала батькам випускників, що на другому році існування коледжу вони виявили довіру до його колективу і обрали саме цей навчальний заклад, а також за те, що підтримували дітей під час навчання. Олена Грибанова вручила подяку батькам студента коледжу Ларисі і Павлу Дробним.
Звертаючись до випускників, Олена Євгенівна побажала їм успіхів у житті та висловила сподівання, що вони й далі навчатимуться за обраними спеціальностями. Також вона вручила диплом за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді з математики серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації випускниці Анастасії Оверченко. Ректор ЗНУ Микола Фролов вручив дипломи з відзнакою та Подяки ректора за видатні досягнення у навчанні, активну участь у культурно-масових заходах. Подяками відзначили і старост усіх груп.
Дипломи випускникам вручали перший проректор ЗНУ, доцент Олександр Бондар і завідувач кафедри теоретичних основ фізичної культури і туризму, професор Анатолій Конох. Вони сказали немало теплих слів на адресу випускників, їхніх батьків і співробітників коледжу.
До побажань приєдналися куратори груп – Анна Дмитренко й Вікторія Буличова. На свято завітали минулорічні випускники коледжу. Згадавши про свої досягнення за минулий рік, вони щиро подякували викладачам і вручили Почесну грамоту Олені Грибановій, яка продовжує й після випуску опікуватися своїми студентами. Від імені батьків випускників привітала та подякувала викладачам Світлана Качур. Цьогорічні випускники ЕПК Анастасія Оверченко, Віталій Косяк і Дар’я Ільєнко подякували колективу коледжу за підтримку та отриманні знання.
Гарним подарунком для всіх присутніх стали хореографічні і вокальні виступи, які створили святкову атмосферу заходу. На завершення урочистостей випускників запевнили, що двері коледжу завжди будуть відкриті для них і попрохали не забувати про рідний навчальний заклад.

Таміла Тарасенко

Схожі новини