University Submission Studying Science International
relations
Student ?
ZNU Press Centre News / News / Додати переклад : Open Day in Economics and Law College seniors gathered the city and region

Додати переклад : Open Day in Economics and Law College seniors gathered the city and region

11.02.2013 10:58 Економіко-правничий коледж профорієнтаційна робота

February 10 city and area high school students and their parents visited the Economic and Legal College Zaporizhzhya National University. They were invited to an Open House to the youngest in Zaporozhye university and II accreditation levels. Despite the fact that this year the EPA said only five years of its founding, it is very popular among students: now this college trains more than 750 people.

Гостей свята зустрічали не лише його викладачі, а й студенти та випускники коледжу. Тож усі охочі змогли отримати відповіді на численні запитання, що стосувалися навчання, умов вступу до коледжу та дозвілля його студентів. Самі ж представники коледжу під час реєстрації відвідувачів змогли дізнатися, які спеціальності користуються найбільшою популярністю серед абітурієнтів та звідки учасники заходу отримали інформацію про День відкритих дверей.
Директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова в своєму привітальному слові подякувала всім присутнім, що завітали до коледжу на День відкритих дверей. Вона розповіла про можливості успішної адаптації вчорашніх дев’ятикласників до навчання у вищій навчальній школі, які надаються в ЕПК завдяки матеріально-технічній базі університету та його педагогічним кадрам, серед яких багато доцентів, викладачів Запорізького національного університету.
Олена Євгенівна розповіла про особливості умов вступу до коледжу, зазначивши, що у 2012 році бажання навчатися в Економіко-правничому коледжі ЗНУ більш ніж 560 абітурієнтів, що забезпечило досить серйозний конкурс при вступі. Також вона більш детально зупинилася на специфіці навчання на кожній із дев’яти спеціальностей у коледжі, підкресливши, що 99% випускників ЕПК продовжують своє навчання в Запорізькому національному університеті або в інших вишах.
Присутні на заході батьки отримали відповіді на численні запитання щодо умов навчання, забезпечення студентів місцями в гуртожитках та необхідними підручниками, можливостей додаткового вивчення іноземних мов, проходження практик тощо.
Нещодавно обрана голова студентської ради коледжу, другокурсниця спеціальності «Соціальна робота» Софія Марченко розповіла про діяльність студентської ради ЕПК та про дозвілля його студентів. Зокрема Софія згадала про гідні виступи наймолодших студентів ЗНУ під час загальноуніверситетських заходів, таких, як конкурс самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися. Перший курс!» та танцювальний флеш-моб. «Студентське життя в коледжі настільки різноманітне, що кожен отримає безліч можливостей виявити свої здібності», - запевнила вона.
Усіх присутніх забезпечили буклетами коледжу та іншими інформаційними матеріалами. Їх також запросили слідкувати за подіями, що відбуваються в коледжі та особливостями вступної кампанії на офіційному сайті ЗНУ: www.znu.edu.ua. Неабияке зацікавлення у присутніх викликали слайд-шоу та презентаційний ролик про студентське дозвілля. Також охочі змогли записатися на підготовчі курси, відвідування яких має полегшити підготовку до вступних іспитів.
На завершення заходу Олена Грибанова подякувала школярам за те, що вони вже зараз дбають про власне майбутнє, і висловила сподівання, що перше вересня вони зустрінуть в якості студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Таміла Тарасенко

Similar news