Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Концерт для всіх закоханих від економістів та філологів

Концерт для всіх закоханих від економістів та філологів

15.02.2013 11:33 Все Факультети Економічний Філологічний День святого Валентина економічний факультет філологічний факультет

Святкування Дня святого Валентина в ЗНУ завершилося великою концертною програмою, яку підготували студентами економічного та філологічного факультетів за підтримки Центру культурно-масової роботи та Студентської ради. В актовій залі ІІ навчального корпусу в очікуванні справжнього свята зібралися студенти та викладачі.

Концертна програма відбулася під знаком «Кохання як тимчасове божевілля, що виліковується шлюбом». Романтичні композиції переплелися з жартівливими конкурсами та розвагами. Як кажуть, коханню підвладний будь-який вік, тому сценаристи спробували поглянути на «це явище» з точки зору як молодих – «онуків», так і старих – «дідуся та бабусі».
Пісні про кохання публіці подарували Вероніка Савченко, Аліна Сур, Микола Білик, Юлія Данилюк та інші. Присутніх особливо вразили танок із шаблями, який виконали Ярослав Вовкіз хореографічною групою, а також чудова романтична композиція «Besame mucho» в інтерпретації гітариста - викладача болгарської мови, доктора філологічних наук Івана Сімєонова, пластична композиція від Карини Троян тощо.
Веселі конкурси покращили і без того гарний настрій глядачів та учасників. Вони танцювали в парах, вирізали «валентинки», носили коханих на руках. Кульмінаційним моментом свята став «аукціон парубків». Проте цього разу не жінки на базарі чоловіків продавали, а спритні циганки, які пропонували повернути «захоплених» із собою з зали парубків – за поцілунки.

Олена Хлистун

Схожі новини