Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету організували музичну перерву до Дня закоханих

Студенти юридичного факультету організували музичну перерву до Дня закоханих

14.02.2013 16:46 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Продовжуючи традицію проведення музичних перерв до різноманітних свят, 14 лютого студенти юридичного факультету під час великої перерви провели святковий концерт, присвячений Дню всіх закоханих.

Організували та провели захід студенти юридичного факультету Дмитро Муринюк та Анна Швидка. Пісні, присвячені Дню закоханих, виконали студенти Ігор Лющанський, Олексій Красов та Анастасія Латипова. А для всіх глядачів, яких за велику перерву зібралося досить багато, було обладнано «скриньку кохання», куди кожен охочий міг відправити «валентинку» із найкращими побажаннями до свята.
Глядачі оцінювали виступи студентів юридичного факультету гучними оплесками. Впевнені, захід створив святкову атмосферу та гарний настрій для всіх студентів та викладачів, що побували на святі.

Іван Шумейко,
голова медіасектору юридичного факультету