Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели інтенсив-тренінг для активу Наукового товариства студентів та аспірантів

У ЗНУ провели інтенсив-тренінг для активу Наукового товариства студентів та аспірантів

18.02.2013 10:19 Наукове товариство студентів та аспірантів тренінг круглий стіл наука

Днями за ініціативи Науково-дослідної частини ЗНУ та Наукового товариства студентів та аспірантів нашого університету відбувся інтенсив-тренінг із питань управління науковими товариствами вищих навчальних закладів України.

У заході взяли участь активісти усіх факультетських відділень НТСА нашого вишу, зокрема, новообраний голова СНТ Економіко-правничого коледжу Олександр Короленко. Тренінг проводила аспірантка Донецького національного університету Олександра Самсонова. У рамках свого дисертаційного дослідження «Управління діяльністю студентського наукового товариства університету» Олександра вже організовувала подібні інтенсив-тренінги в Донецьку, Севастополі, Києві та Ірпені.
Ведуча заходу ознайомила присутніх із функціями та завданнями наукових товариств вищих навчальних закладів. Також вона продемонструвала на практиці схему організації будь-якого наукового заходу та розказала про перспективи міжнародної співпраці в галузі студентської науково-дослідної роботи.
Отримані знання активісти НТСА зможуть застосувати на практиці вже найближчим часом, адже 22 лютого на базі нашого університету відбудеться засідання круглого столу «Діяльність студентських наукових товариств у сучасних умовах». До участі у цьому заході запрошені представники наукових товариств ВНЗ Запорізької області, а також Кіровоградського національного технічного університету та Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Координатор НТСА ЗНУ
Світлана Доброскок

Схожі новини