Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ провів змагання з міні-футболу за Кубок Феміди

Юридичний факультет ЗНУ провів змагання з міні-футболу за Кубок Феміди

20.02.2013 10:52 Все Факультети Юридичний юридичний факультет змагання

19 лютого студентська рада юридичного факультету Запорізького національного університету провела змагання з міні-футболу за Кубок Феміди.

На юридичному факультеті подібні змагання проводяться вже не вперше. Цього року вони відбулися в Спортивному комплексі ЗНУ.
Участь у заході взяли чотири команди студентів 1-4 курсів юридичного факультету. Було проведено чотири гри — дві півфінальних, гра за третє місце та фінал. Відповідно до результатів жеребкування у півфіналах зустрілися студенти 1 та 4 курсів, в іншій грі — представники 2 та 3 курсів.
Півфінали пройшли з наступними результатами. Перший курс поступився більш досвідченим четвертокурсникам із рахунком 4:1. Тоді як у зустрічі між командами другого та третього курсів перемогу з розгромним рахунком 6:0 одержала команда 3 курсу.
У грі за третє місце команда 2 курсу все ж таки змогла вибороти бронзу в протистоянні зі студентами-першокурсниками. Особливо серед гравців 2 курсу слід відзначити нападників Вачіка Фтояна та Андрія Бабаяна, а також воротаря Івана Мотильова. Напружена гра визначила рахунок — 4:1 на користь збірної II курсу.
У фіналі зустрілися між собою найсильніші суперники — представники 3 та 4 курсів. У протистоянні фіналістів слід відзначити найкращих гравців — студента 3 курсу Авета Матояна, мабуть, найбільш технічного гравця турніру, а також нападників - студентів 4 курсу - Віталія Козіка та Віталія Блискавку. Та все ж таки перемогу заслужено, із рахунком 5:0, одержала команда 4 курсу юридичного факультету ЗНУ.
Організатором заходу виступила студентська рада юридичного факультету. Студент другого курсу Олексій Красов, крім того, що зіграв за команду свого курсу, у фінальній грі між двома іншими курсами виступив арбітром. Захід супроводжувався роботою коментатора — голови студентської ради факультету Анатолія Шашкова.
За учасників змагань вболівали та активно підтримували глядачі, більшість серед яких — студенти юридичного факультету. Змагання відбулися на досить високому організаційному рівні. У цьому велика заслуга адміністрації ЗНУ, яка надала значну допомогу в проведенні змагань.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектору юридичного факультету