Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначено фіналістів відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

Визначено фіналістів відкритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

21.02.2013 11:37

Учора в Запорізькому національному університеті відбулася друга півфінальна гра відкритої ліги КВК на Кубок ректора. Організаторами заходу виступили Центр культурно-масової роботи та Студентська рада ЗНУ за інформаційної підтримки прес-центру.

Цього разу гра була присвячена святам: минулому - Дню всіх закоханих, а також прийдешнім – Дню захисника Вітчизни та Міжнародному жіночому дню 8 березня. У півфіналі змагалися чотири команди: «Сантиметр щастя» (ЗНТУ), «Конь на Е5» (ЕПК ЗНУ), «Я люблю ЗНУ» (ЗНТУ) та «Юнiверс» (ЗНУ).
Журі очолив, як завжди, автор команди «Харьковские менты», учасник Вищої ліги КВК, заступник директора університету права КПУ Дмитро Єрмоленко. Також до складу суддівської колегії увійшли: учасниця команди КВК «ФІФА», чемпіон Кубка мера в складі команди «Проспект Металургів», учасниця Кубка Президента 2012 р. Ольга Нестеренко, випускник ЗНУ, автор та учасник команди КВК «Збірна ЗНУ», дев’ятиразовий фіналіст Кубка ректора ЗНУ Артем Пшеничний, автор й учасник команди КВК «Збірна ЗНТУ» Ігор Лисенко та учасник команди «Проспект Металургів», капітан команди КВК «Заинька» Руслан Ханумак. Підрахунок балів вела фахівець відділу виховної роботи Інна Деревинська.
Веселi та кмiтливi, як завжди, демонстрували свої таланти в конкурсах «Привітання», «Розминка», «Бриз», «Домашнє вiдеозавдання». Спочатку гравці презентували свої команди. А під час конкурсів їм довелося відповісти на несподівані запитання суддів, віднайти неординарні рішення, продовжуючи рядки відомих пісень, розіграти веселі сценки, розважаючи і дивуючи глядачів.
Найяскравішим було привітання від учасників команди «Конь на Е5». Вони влаштували справжнє динамічне шоу й добряче повеселили публіку веселими сценками: хлопці продемонстрували, як готується армянське суші з живої риби. А команда «Сантиметр щастя» намагалася замкнути одного з учасників у коморі, але він все ж таки вийшов на сцену півфіналу, зламавши «бетонну» стіну.
Учасники команди «Юнiверс» представили власне бачення майбутньої контрактної армії, а гравці «Я люблю ЗНУ» сконцентрували увагу на витягу з щоденника учасника запорізької команди «Металург».
Представлені півфіналістами відеоролики дійсно порадували глядачів своєю креативністю. Учасники «Сантиметра щастя» підготували власний комічний трейлер до фільму «Агент 007». «Юнiверс» та «Я люблю ЗНУ» сконцентрували свою увагу на студентському житті, а «Конь на Е5» віддав перевагу побутовим ситуаціям. За результатом цієї гри до фіналу вийшли наступні команди: «Конь на Е5» (13,8 балів), «Я люблю ЗНУ» (13,6 балів) та «Сантиметр щастя» (13,4 бала).
Фінальна гра відкритої ліги КВК на Кубок ректора відбудеться в квітні цього року.

Антонiна Фролова,
студентка факультету журналістики