Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

21.02.2013 14:07 Все Факультети Економічний Олімпіада економічний факультет

20 лютого на економічному факультеті було проведено інтелектуальні змагання в рамках І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

Декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп як голова комісії привітала учасників і побажала успіху в боротьбі за перемогу. Випробувати свої знання з фаху вирішили студенти четвертого та п’ятого курсів спеціальності «Фінанси і кредит».
Для розв'язання були запропоновані тестові завдання та практичні задачі з банківської справи. За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади більшість студентів продемонстрували високий рівень фахової підготовки і отримали відповідні бали. Комісією, до складу якої входили д.е.н., професор Алла Череп, к.е.н., професор Володимир Бугай, к.е.н., професор, Анатолій Кущик і к.е.н., доцент Андрій Линенко, було визначено три кращі роботи. У результаті І місце посів студент п’ятого курсу Артем Рудницький, ІІ місце – студентка четвертого курсу Юлія Кошарна, а ІІІ місце – студент четвертого курсу Андрій Попов.
Бажаємо переможцям гідно представити Запорізький національний університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», який відбудеться в Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, та здобути дипломи І–ІІІ ступенів.

Андрій Линенко