Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели майстер-клас для вчителів

На біологічному факультеті провели майстер-клас для вчителів

21.02.2013 15:10 Все Факультети Біологічний майстер-клас семінар біологічний факультет

Сьогодні на базі біологічного факультету ЗНУ відбувся черговий майстер-клас для вчителів шкіл, ліцеїв та гімназій Запорізького регіону. Захід провели к.б.н., доцент кафедри хімії Михайло Завгородній («Будова органічних сполук») та к.б.н., докторант Олександр Корж («Сучасні напрямки розвитку екологічних знань»). Із початку навчального року ця зустріч із вчителями стала сьомою. Зазвичай заходи відбуваються у форматі науково-методичних семінарів, круглих столів та майстер-класів.

Вчителі дуже уважно вислухали викладачів, а потім взяли активну участь в обговоренні запропонованих тем.
Декан біологічного факультету д.ф.н., професор Людмила Омельянчик розповіла вчителям про напрями та спеціальності, за якими біологічний факультет ЗНУ готує майбутніх фахівців, кадровий склад та матеріально-технічне забезпечення факультету, про сучасні методи дослідження в біології та хімії, про інноваційні технології на біологічному факультеті, які використовуються при підготовці фахівців. Також Людмила Олександрівна проаналізувала результаті проходження ЗНО 2011-2012 н.р., зупинилась на типових помилках, яких припускаються випускники шкіл, та запросила вчителів організувати учнів своїх шкіл для проходження безкоштовних пробних тестувань на базі Запорізького національного університету.

Біологічний факультет