Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ провели «ділову гру» з конституційного права України

На юридичному факультеті ЗНУ провели «ділову гру» з конституційного права України

26.02.2013 16:38 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

26 лютого на другому курсі юридичного факультету Запорізького національного університету відбулося розширене заняття у формі «ділової гри», організоване студентами-членами Наукового товариства студентів і аспірантів ЗНУ. Провели захід завідувач кафедри конституційного та трудового права юридичного факультету Ганна Журавльова та старший викладач кафедри Микола Мартинов.

Активну участь у заході взяли студенти групи 3421-1. Вони організували інсценовану постановку парламентського засідання, під час якого була продемонстрована процедура внесення змін до Конституції України шляхом прийняття законопроекту в другому читанні. Студенти опрацювали різні етапи такого розгляду: доповідь, співдоповідь, запитання і відповіді, розгляд поправок, обговорення законопроекту в цілому, і навіть голосування, участь у якому взяли присутні на занятті студенти.
Слід відзначити студентів, які активно допомогли розкрити парламентську процедуру та внесли свій, детально продуманий проект змін, до Конституції України. Це доповідач – «автор законопроекту» Михайло Шевченко, «спікер» Іван Шумейко, «представник комітету» Анатолій Степашко, активний «депутат» Дмитро Калниш, «президент» Антон Антонович, «представник від Конституційного Суду» Маргарита Сердюк, «депутати» Вікторія Тимчук, Лілія Козакул та інші студенти, які брали активну участь у заході. Наукове товариство студентів і аспірантів вважає, що подібні заходи привертають увагу студентів до норм Основного Закону України, роблять їх зрозумілими та доступними широкому загалу.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектора факультету.

Схожі новини