Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили доцільність існування Національного бюро розслідувань України

Студенти юридичного факультету обговорили доцільність існування Національного бюро розслідувань України

28.02.2013 09:09 Все Факультети Юридичний юридичний факультет круглий стіл

Члени Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету провели засідання круглого столу «Національне бюро розслідувань України: перспективи та доцільність створення». Головував на засіданні студент І курсу, заступник голови НТСА факультету Микита Жуков.

В якості гостей на захід були запрошені голова НТСА ЗНУ Ксенія Мяснянкіна, а також викладач кафедри адміністративного та господарського права Ія Зозуль.
Учасники заходу підготували доповіді на теми: «Історія створення та правова основа НБР», «Зарубіжні аналоги НБР», «Національне бюро розслідувань: орган боротьби з корупцією та організованою злочинністю чи політичний інструмент?», «НБР – життєво необхідний орган підтримки внутрішнього порядку, безпеки, чи орган дублювання антикорупційних дій?».
Між учасниками засідання розгорнулась жвава дискусія, під час якої були порушені питання корумпованості правоохоронної системи та проблем нагляду за діяльністю майбутнього НБР.
До спільної думки присутні так і не дійшли. Але учасники засідання зійшлися на думці, що до створення нової силової структури з надповноваженнями Україна не готова.

Сергій Тяпкін,
секретар НТСА юридичного факультету

Схожі новини