Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітали студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу

На факультет журналістики ЗНУ завітали студенти Запорізького гідроенергетичного коледжу

28.02.2013 16:28 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Останнього дня зими факультет журналістики Запорізького національного університету зустрічав потенційних «новобранців» – групу абітурієнтів, що приїхали на екскурсію з Запорізького гідроенергетичного коледжу.

Абітурієнти зараз навчаються за вузькою спеціалізацією «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» і в майбутньому планують поглибити свої знання, можливо саме на спеціальності «Видавнича справа та редагування» факультету журналістики ЗНУ.
Автобус із абітурієнтами зустріла заступник декана Наталія Тяпкіна. Після екскурсії студентським містечком, було проведено круглий стіл, на якому молодь ознайомилася з усіма аспектами навчання в Запорізькому національному.
Декан факультету журналістики Володимир Манакін розповів про досягнення факультету та дав відповіді на запитання, які поставили абітурієнти. Усі присутні мали змогу роздивитися університет, погуляти коридорами, побачити студентське радіо та телебачення.

Юлія Матвієнко

Схожі новини