Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ здобувають перемоги в новому виді спорту

06.03.2013 09:54 Економіко-правничий коледж спорт перемога

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу успішно оволодівають новим бойовим мистецтвом – хортингом. Про це переконливо свідчать численні перемоги.

Так, Вадим Новіков посів ІІ місце в Кубку України з хортингу, що проходив у м. Дніпродзержинську, а Ігор Шмельов отримав сертифікат інструктора з цього ж виду спорту, який підтверджує його право на ведення навчально-тренувальної діяльності. Також Ігорю було присвоєно ІІІ суддівську категорію.
За словами Вадима та Ігоря, хортинг – це достатньо новий напрямок комплексного змішаного єдиноборства. Слово це походить, як не дивно, від назви славетного острова Хортиця. Саме Хортиця була оплотом воїнів, де вдосконалювалося бойове мистецтво з метою захисту рідного краю. Хлопці відзначають, що хортинг – це ціла комплексна система – не тільки фізичне тренування, але й духовне та морально-етичне виховання.
Вадим розповів, що хортинг – це повноконтактна версія змішаних бойових мистецтв, де дозволяються всі прийоми. Як тренер Ігор пояснює, що спортсмен, опановуючи хортинг, вчиться керувати собою, своїми емоціями та бажаннями, намірами та вчинками. Головним завданням цього виду спорту є виховання людини духовної, створення багатого внутрішнього світу. Тільки через досягнення внутрішньої гармонії людина може направити свою життєву енергію на досягнення поставленої мети.
Вітаємо спортсменів та бажаємо нових звершень і професійного вдосконалення!

Олександра Данілкіна