Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспірант юридичного факультету Андрій Куц взяв участь у засіданні асоціації торгово-промислових палат Придніпров’я

Аспірант юридичного факультету Андрій Куц взяв участь у засіданні асоціації торгово-промислових палат Придніпров’я

06.03.2013 10:05 Все Факультети Юридичний юридичний факультет міжнародна діяльність

27-28 лютого тривав робочий візит аспіранта юридичного факультету Запорізького національного університету, віце-президента Запорізької торгово-промислової палати Андрія Куца до м. Гомель, Республіка Білорусь.

Метою візиту була участь у засіданні асоціації торгово-промислових палат Придніпров’я. У рамках цього заходу відбулася зустріч із керівництвом Гомельського Державного Університету ім. Франциска Скоріни – ректором університету, професором, членом-кореспондентом НАН Білорусі Олександром Рогачовим і першим проректором, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Юрієм Кулаженком.
Історія даного вишу починається з 1929 року, коли постановою ЦВК БРСР було прийнято рішення про відкриття в Гомелі агропедагогічного інституту. На сьогодні він є одним з найбільших науково-дослідних та навчальних центрів Білоруського Полісся. Науковий потенціал ГДУ ім. Ф. Скоріни досить вагомий. Майже половина із загальної кількості працюючих в університеті осіб, а саме – 678, складає професорсько-викладацький склад, з них – 40 докторів, 31 професор, 250 кандидатів наук, 209 доцентів. Резервом наукового та викладацького складу є аспірантура (56 спеціальностей) та докторантура (5 спеціальностей). Також в університеті діє 4 ради із захисту дисертацій по 6 спеціальностям.
Під час розмови обидві сторони висловили сподівання на розвиток міжрегіонального співробітництва в науковій сфері, обмін досвідом в освітній діяльності, обговорили перспективи щодо спільної участі в міжнародних конференціях.

Юридичний факультет

Схожі новини