Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ відвідали приймальник-розподільник для неповнолітніх

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ відвідали приймальник-розподільник для неповнолітніх

07.03.2013 11:28 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

Студенти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ окрім навчання займаються ще й активною волонтерською роботою, відвідуючи різні спеціалізовані установи та проводячи активні заходи з різними категоріями населення. Адже одним із важливих напрямків соціально-педагогічної роботи є волонтерська діяльність, яка передбачає надання допомоги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги для їх вирішення.

Майбутні соціальні педагоги відвідали приймальник-розподільник для неповнолітніх - спеціальну установу органів внутрішніх справ, призначені для тимчасового тримання дітей віком від 11 років, які підозрюються у вчиненні суспільно небезпечних діянь, що підпадають під ознаки діянь, за які Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі.
Напередодні свята 8 березня студенти провели бесіду з вихованцями приймальника-розподільника про роль жінки, матері в житті кожної людини. Разом зі студентами діти зробили вітальні листівки для своїх мам, бабусь та вихователів закладу.