Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація благодійної акції «Я для тебе»

У ЗНУ відбулася презентація благодійної акції «Я для тебе»

11.03.2013 09:36 Студентська рада ЗНУ Благодійна акція

7 березня в стінах Запорізького національного університету відбулася презентація міської соціальної благодійної акції «Я для тебе». Організаторами заходу виступили громадський діяч Дмитро Шуманов, а також студентський мер Запоріжжя, лідер молодіжного громадського руху «АктивZ» Михайло Федоров.

Крім того, на захід завітали спонсори акції: заступник генерального директора торгово-промислової транснаціональної корпорації «Кераміст» Ігор Гармаш та випусковий редактор газети «Улица Заречная» Дмитро Єгоров. Вони зазначили, що основною метою акції є привернення інтересу молоді до проблем інтелектуального, духовного і культурного розвитку через любов до читання та літератури.
На початку зустрічі організатори розповіли присутнім про мету проведення акції «Я для тебе», суть якої полягає у зборі літератури (художньої, публіцистичної, наукової) у різних закладах нашого міста.
Під час другого етапу акції організатори проведуть аукціон із продажу книг. На кошти від аукціону буде придбане технічне оснащення для шкіл-інтернатів або дитячих будинків, учні яких візьмуть участь у конкурсі на кращий туристичний буклет міста Запоріжжя. Частина книг, яка залишиться після аукціону, буде передана до бібліотек області.
Голова Студентської ради ЗНУ Антон Осадчук подякував гостям університету за презентацію, а також відразу передав до пункту прийому перші книги та пообіцяв, що Студентська рада нашого університету буде активно залучати студентів нашого вишу до участі в міській акції.
Благодійна акція «Я для тебе» триватиме протягом місяця. Якщо ви бажаєте взяти в ній участь, на вас чекають у пунктах прийому, які розташовані в різних куточках міста, а також у стінах ЗНУ:
- 4 корпус, аудиторія 210;
- 5 корпус, аудиторія 111.

Олена Ярошенко

Схожі новини