Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали викладачів і студенток зі Святом весни, ніжності та краси

11.03.2013 10:22 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято концерт

7 березня на економічному факультеті Запорізького національного університету влаштували святковий концерт, присвячений міжнародному жіночому дню. Подарунками для викладачів і студенток факультету стали пісні, хореографічні виступи і приємні сюрпризи.

Свято розпочалося привітанням декана факультету Алли Череп. Алла Василівна зазначила, що вітає присутніх не лише з жіночим днем, а, насамперед, зі святом усіх матерів. Також декан вручила почесні грамоти і подяки студенткам, які найбільше відзначилися у навчанні, науковій та громадській діяльності.
Прекрасну половину людства зі святом весни, ніжності і краси привітали й представники професорсько-викладацького колективу факультету: Олександр Лепьохін, Анатолій Топалов і Дмитро Бабміндра. Вони побажали жінкам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей, просто коханими та щасливими.
Хореографічні та вокальні композиції від студентів факультету стали яскравим продовженням свята. Наприкінці заходу жінок-викладачі привітали подарунками, квітами й оплесками.

Юлія Балкова