Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися пробні тренінги з іноземних мов, географії та російської мови

У ЗНУ відбулися пробні тренінги з іноземних мов, географії та російської мови

11.03.2013 13:50 Підготовче відділення пробні тренінги зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнт

10 березня в Запорізькому національному університеті відбулися чергові пробні тренінги для випускників шкіл. У першій половині дня проходили тестування з іноземних мов, а саме – англійської, французької, німецької та іспанської. Наступну половину дня старшокласники пробували свої сили в складанні тестів із російської мови та географії.

Учора Запорізький національний університет відвідали майже 1300 майбутніх абітурієнтів. За словами завідувача підготовчого відділення Ірини Бакаленко, ніяких організаційних ускладнень при проведенні пробних тренінгів не виникло, тому школярі та їх батьки виказували подяки на адресу організаторів та керівництва вишу за можливість взяти участь у попередньому тестуванні.
Нагадаємо, що вже в ці вихідні на старшокласників чекають пробні тренінги з української мови та літератури. До речі, для участі в них вже зареєструвалися близько двох тисяч осіб.
Також вже оприлюднені результати попередніх тестувань - з біології та хімії. З ними учасники можуть ознайомитися на сайті ЗНУ або на спеціальному стенді біля ІІ навчального корпусу.

Олена Хлистун

Схожі новини