Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили сучасні тенденції розвитку менеджменту

У ЗНУ обговорили сучасні тенденції розвитку менеджменту

15.03.2013 10:12 Факультет менеджменту конференція наука

14 березня в Запорізькому національному університеті на базі факультету менеджменту відбулась Міжрегіональна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Сучасні тенденції розвитку менеджменту». Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, Запорізький національний університет та Ужгородський національний університет.

Науковці працювали у п’яти секціях: «Сучасний стан системи управління на вітчизняних підприємствах», «Розвиток логістики на сучасному етапі», «Сучасні тенденції розвитку менеджменту ЗЕД», «Бізнес-адміністрування в системі сучасного менеджменту» та «Ділові комунікації в менеджменті».
Пленарне засідання конференції розпочала декан факультету менеджменту, доктор філософських наук, професор Ірина Шавкун. Вона привітала всіх присутніх, подякувала за участь та побажала успіхів, зазначивши, що участь у цьому заході надихне вчених, надасть нового імпульсу їх науковим пошукам, дасть можливість порівняти результати своєї роботи з дослідженнями колег.
Першою свою доповідь представила керуюча відділенням AT «Universal Bank» Нателла Павленко. У дослідженні «Сучасні засади економічної інтеграції» вона представила головні міжнародні стандарти економічної інтеграції, зробила акцент на основних інтеграційних блоках світу – ЕС, НАФТА, АТЕС – та відзначила важливість співпраці з ними для нашої країни. Наступною з дослідженням «The ways of gender problems solving in the management of Ukrainian enterprises» виступила
студентка факультету менеджменту Євгенія Атамас. Вона розповіла про основні сучасні гендерні проблеми – перевищення коефіцієнту чоловічої смертності через великі фізичні перенавантаження та нервові розлади та народження більшої кількості чоловіків порівняно з жінками (105 до 100). Робота викликала особливу увагу присутніх, оскільки Євгенія доповідала англійською мовою. Останньою своє дослідження «Стан та проблеми фінансування сфери туризму в Україні» представила к.е.н., доцент кафедри
теорії та практики менеджменту Анна Чкан
. Доповідач закцентувала увагу присутніх на головних факторах, що стримують розвиток сфери сучасного туризму. Це - недостатня розробка нормативно-правової бази, відсутність державної програми регулювання галузі та недостатність фінансування. Також вона розповіла про зовнішні та внутрішні обставини, що стримують розвиток та ефективне функціонування туризму. Велику зацікавленість у присутніх викликали запропоновані доповідачкою напрямки підвищення ефективності роботи цієї галузі.
Після урочистої частини відкриття і пленарного засідання науковці почали роботу в секційних засіданнях.

Ксенія Назаренко

Схожі новини