Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулися перші змагання зі спортивного «Що? Де? Коли?»

На юридичному факультеті відбулися перші змагання зі спортивного «Що? Де? Коли?»

15.03.2013 12:17 Все Факультети Юридичний Що-Де-Коли? юридичний факультет

Юридичний факультет ЗНУ провів перші факультетські змагання з гри «Що? Де? Коли?». Ідею проведення такого заходу запропонували студенти другого курсу Маргарита Сердюк, Михайло Шевченко та Іван Шумейко. Здобувши міцну підтримку з боку Ліги студентів Асоціації правників України (голова запорізького осередку Дмитро Супрун), Студентської ради факультету та к.ю.н., викладача Миколи Мартинова, ініціатива студентів була втілена в життя.

Організаційним комітетом було розроблено 30 цікавих запитань на різну тематику (загального характеру та спеціально-юридичні).
На початку заходу до учасників інтелектуальних змагань звернулася декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Вона побажала успіхів молодим юристам і наголосила на важливості проведення подібних заходів серед студентів юридичного факультету.
Участь у змаганнях взяли чотири команди — студенти 1-3 курсів юридичного факультету. У результаті напруженої боротьби було визначено переможців. Перше місце, а разом із тим і перехідний приз — мідну сову, — отримали студенти 1 курсу під керівництвом капітана Олексія Ренгевича.
Друге місце посіла збірна команда груп 3421-2 та 3420-4. Третє місце заслужено одержали студенти групи 3421-1, що фінішували з досить невеликим відривом від лідерів у кількості правильних відповідей.
Грамотою за участь у змаганнях нагороджено збірну команду груп 3421-3 та 3421-4. Гравці цієї команди — Вачік Фтоян, Ксенія Панкратова, Ольга Мосьпак, Вікторія Староконь, Юлія Федаш та Олександр Солдатенко – продемонстрували креативність та завзятість, дивували журі незвичайними відповідями.
Висловлюємо щиру подяку декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, заступнику декана з виховної роботи Віктору Сабадашу та окремо — кафедрі теорії та історії держави і права за надання техніки за підтримку в організації та проведенні змагань.
Дякуємо і учасникам змагань, а також запрошуємо їх на наступну, другу гру «Що? Де? Коли?», яка відбудеться наприкінці квітня.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектору студентської ради юридичного факультету

Схожі новини