Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ працюють задля покращення законодавства України

Юристи ЗНУ працюють задля покращення законодавства України

15.03.2013 14:41 Все Факультети Юридичний Науково-практична конференція юридичний факультет

На юридичному факультеті проходить регіональний етап Науково-практичної конференції «Актуальні проблеми адміністративного права та процесу». Сьогодні у рамках заходу відбулося секційне засідання, участь у якому взяли студенти, аспіранти та молоді вчені факультету.

Відкрили засідання конференції декан юридичного факультету, Заслужений юрист України, професор Тетяна Коломоєць та голова НТСА факультету Олександр Коломоєць. Вони привітали учасників засідання та побажали успіхів у науковій діяльності. Численні проблемні питання та недосконалі моменти правової системи України сьогодні належить вирішувати молодим юристам. І ця конференція ще один приклад того, що на факультеті ведеться активна пошуково-дослідна робота в цьому напрямку. На засіданні із доповідями виступили: викладач кафедри адміністративного та господарського права ЗНУ Маргарита Германюк, здобувач Ірина Бережна, аспірант Шобінем Гаджиєва та інші. Науковці розглянули питання адміністративно-процесуального статусу перекладача, окреслили проблемні аспекти в історії становлення системи адміністративного права та обговорили її сучасний стан. Зокрема доповідач Маргарита Германюк зробила акцент на тому, що останнім часом з’явилися доповнення у принципах, що стосуються державних службовців: наслідуючи європейський досвід у цій галузі, на законодавчому рівні були закріплені такі принципи, як патріотизм та доброчесність. А це значить, що держслужбовці зобов’язані на перше місце ставити інтереси держави та громадян, а не свої власні. У процесі слухання доповідей відбулося також їх обговорення, доповідачі відповіли на запитання присутніх у залі.
Серед кращих робіт були відмічені також дослідження аспіранта Володимира Немченка «Морально-етичні засади формування судді в умовах сучасної суддівської реформи», студентів Івана Шумейка «Адміністративна відповідальність за порушення правил дорожнього руху: регіональний та зарубіжний правовий аспект», Дмитра Калниша «Альтернативні адміністративні стягнення та практичне їх застосування в європейських країнах» та інші.
Найкращі роботи будуть розглянуті членами компетентної комісії та передані до відповідних державних органів Запорізької обласної адміністрації.

Олена Хлистун

Схожі новини