Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тренінги з української мови та літератури зібрали рекордну кількість учасників

У ЗНУ тренінги з української мови та літератури зібрали рекордну кількість учасників

18.03.2013 13:27 Зовнішнє незалежне оцінювання

17 березня відбулися чергові пробні тренінги з української мови та літератури, а також світової літератури, яка була введена до переліку ЗНО в цьому році. Взяти участь у попередньому тестуванні з української мови та літератури виявили бажання 2100 випускників шкіл, що є рекордним показником. У другій половині дня були проведені пробні тренінги з світової літератури. У них взяли участь 125 старшокласників.

Абітурієнти впевнені, що пробні тренінги із ЗНО відіграють важливу роль при підготовці до екзаменів. Випускниця запорізької гімназії №2 ім. Лесі Українки Тетяна Жиленко зазначила: «Завдяки пробним тренінгам я перевірю власні знання з української мови та літератури. Вони допоможуть мені підготуватися до ЗНО та зрозуміти, що треба довчити». А випускниця загальноосвітньої школи №24 м. Запоріжжя Катерина Карпенко, у свою чергу, впевнена, що участь у пробних тренінгам допоможе їй підготуватися психологічно, аби під час ЗНО не хвилюватися і бути впевненою у власних силах. За словами старшокласниці Малої гуманітарної академії №9 Діани Токарєвої, участь у пробних тренінгах є чудовою можливістю перевірити себе, а також ознайомитись з процедурою проведення ЗНО.
Як зазначила завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко, не зважаючи на велику кількість охочих спробувати свої сили у пробних тестуваннях, заходи відбулися на високому рівні.
Усі роботи учасників тестувань протягом тижня перевірять викладачі нашого університету. Про результати проходження тренінгів можна буде дізнатись на сайті ЗНУ (www.znu.edu.ua) або на спеціальному стенді біля ІІ навчального корпусу.
Нагадаємо, що 24 березня на старшокласників чекають пробні тренінги з математики і фізики, а 31 березня – з всесвітньої історії та історії України.

Олена Ярошенко

Схожі новини