Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у святкуванні Масляної

Представники ЗНУ взяли участь у святкуванні Масляної

18.03.2013 15:37 Центр культурно-масової роботи свято

17 березня на каскаді фонтанів «Райдуга», аби відзначити останній день Масляного тижня, зібралося кілька тисяч мешканців нашого міста та його гостей. Уперше у Запоріжжі Масляну відзначали з таким розмахом. Не залишилися осторонь від загального святкування і представники Запорізького національного університету.

Свято розпочалося привітаннями міського голови Олександра Сіна, архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки, начальника відділу по роботі з молоддю та сім’єю та позашкільною виховною роботою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради Ігоря Філіпенка та інших посадовців. Вони привітали гостей з чудовим весняним святом і запропонували разом із опудалом зими спалити свої неприємності й образи, аби розпочати новий життєвий етап. Серед численних цікавих і різноманітних заходів на глядачів чекала й урочиста концертна програма, підготовлена Центром культурно-масової роботи ЗНУ спільно з відділом по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради.
Ведучі заходу - студентка філологічного факультету Запорізького національного університету Анастасія Матрос та художній керівник Центру культурно-масової роботи Запорізького національного університету Андрій Бондаренко – нагадали всім присутнім про значення й особливості цього народного свята. У заході взяли участь учасниці вокальної студії «Канентилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ Аліна Сур, Євгенія Кондрашова, Наталія Онішкевич і Юлія Данилюк. Їхні яскраві виступи створювали атмосферу свята і супроводжувалися гучними оплесками вдячних глядачів.

Схожі новини