Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету взяли участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із юридичних наук

19.03.2013 09:43 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

З 14 по 16 березня в Луцьку пройшов другий конкурс студентських наукових робіт із юридичних наук. Участь у конкурсі взяли більше ста студентів із різних областей України. Наш університет на конкурсі представляли студент п’ятого курсу Антон Фомін, студенти другого курсу Дмитро Калниш та Іван Шумейко. Науковий керівник — д.ю.н., професор, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Студентів супроводжувала викладач юридичного факультету Ія Зозуль.

Учасників конференції гостинно прийняв Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки. Після відкриття конференції було представлено президію та галузеву конкурсну комісію.
Студенти представили свої наукові роботи в секції адміністративного права. Темою доповіді Антона Фоміна стали «Органи внутрішніх справ України як орган публічного адміністрування: адміністративно-правові засади». Дмитро Калниш доповів про теорію та практику застосування адміністративного затримання. Тема виступу Івана Шумейка — судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних із безпекою дорожнього руху. Учасники конференції виступили з цікавими та змістовними доповідями, взяли участь в обговоренні запропонованих тем.
За підсумками конференції Дмитро Калниш отримав диплом першого ступеня та грамоту Волинської обласної ради, Іван Шумейко — диплом другого ступеня, Антон Фомін нагороджений сертифікатом учасника конференції.
Висловлюємо щиру подяку ректору Запорізького національного університету Миколі Фролову та адміністрації ЗНУ за надану можливість взяти участь у цьому конкурсі. Також студенти – учасники конференції - щиро вдячні декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць та викладачу Ії Зозуль за зусилля, докладені до підготовки учасників конференції.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектору студради юридичного факультету.