Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники ЗНУ відсвяткували Масляну

Студенти-правники ЗНУ відсвяткували Масляну

19.03.2013 09:35 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

15 березня, наприкінці тижня Масляної, студентська рада юридичного факультету ЗНУ організувала свято для студентів та викладачів. Другий поверх п’ятого корпусу ЗНУ став місцем проведення святкування. Захід був організований завдяки підтримці декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць та старшого викладача Миколи Мартинова. А безпосередньо підготували його студенти юридичного факультету всіх курсів та команда КВК юридичного факультету «3.4-2».

На свято були запрошені й гості – учні Запорізького класичного ліцею, які продемонстрували віртуозну гру на бандурах. Юридичний факультет ЗНУ висловлює вдячність директору Запорізького класичного ліцею Олені Баньковській за сприяння та підтримку цього заходу.
Для учасників та гостей свята організатори розставили столи, оригінально прикрашені самоварами, предметами старожитностей, справжніми народними рушниками.
Студенти — а це були переважно старости груп — щедро частували всіх присутніх млинцями з різноманітною начинкою (медом, варенням, джемами) та чаєм. Було представлено більше 10 різновидів млинців та начинок. Кожен охочий міг поласувати святковими стравами, адже всього студентами було приготовано близько 500 млинців! Також організатори свята подбали й про святкову програму. Студенти другого курсу, одягнені в народні костюми, виконували частушки.
Завітати на таке майже родинне свято виявилося багато охочих. Участь у ньому взяли студенти історичного, економічного та математичного факультетів. Кожен отримав лише позитивні емоції та гарні враження від справжнього свята Масляної.

Іван Шумейко,
голова медіа-сектора студради юридичного факультету