Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції фізичного виховання, спорту та туризму

20.03.2013 10:32 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж секція фізичного виховання спорту та туризму

19 березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках V науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2013» відбулося чергове засідання. Секцію фізичного виховання, спорту та туризму очолила викладач вищої категорії у галузі туризму Олена Прилипко.

На початку заходу до присутніх з привітаннями звернувся голова оргкомітету конференції - відповідальний за наукову роботу ЕПК Максим Носик. Він окреслив правила роботи секції та регламент виступів.
До складу журі ввійшли Олена Прилипко, Максим Носик та голова циклічної комісії з туризму в ЕПК Анна Бєлоус.
У секції взяли участь семеро студенток 1-3 курсів коледжу: Катерина Міхєєва, Евеліна Зубчинська, Юлія Зелінська, Елеонора Фортуніна, Марія Корнієнко, Анастасія Овсієнко та Крістіна Скоріченко.
За результатами проведеної роботи студентка 3 курсу Елеонора Фортуніна з доповіддю «Перспективи розвитку екологічного туризму» буде рекомендована до виступу на пленарному засіданні конференції, яке відбудеться 28 березня. Також доповідь буде рекомендована до друку – разом із дослідженнями Анастасії Овсієнко «Сентиментальний туризм» та Крістіни Скоріченко «Місце туризму в Україні. Україна на туристичній карті Європи» – у збірнику наукових праць студентів, аспірантів та викладачів ЗНУ. Найкращою презентацією була визнана робота Юлії Зелінської «Туризм як форма природокористування». Найактивніші учасники будуть нагороджені подяками ректора ЗНУ, а також отримають грамоти від керівництва коледжу.

Ксенія Назаренко