Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції гуманітарних дисциплін

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції гуманітарних дисциплін

22.03.2013 13:14 Економіко-правничий коледж

21 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету в рамках V науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Молода наука-2013» відбулося робоче засідання секції гуманітарних дисциплін.

Роботу секції очолив голова оргкомітету конференції, відповідальний за наукову роботу ЕПК Максим Носик. На захід завітали директор ЕПК Олена Грибанова, а також викладачі коледжу - Олександра Данілкіна та Ольга Широбокова.
Під час засідання свої доповіді представили 17 студентів ЕПК з таких дисциплін, як: «Історія України», «Всесвітня історія», «Видавнича справа та редагування», «Журналістика» та «Соціальна педагогіка».
Директор коледжу подякувала учасникам засідання секції за плідну роботу та зазначила, що в цьому році доповіді студентів набагато цікавіші та актуальніші, порівняно з попередніми роками. Найкращою презентацією була визнана робота студентки Катерини Щербини. Доповідь студентки ЕПК Ірини Сігарьової на тему «Стенд-ап як жанр тележурналістики» буде рекомендована для виступу на VI університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2013», яка відбудеться 9-11 квітня.
Доповіді студенток Ольги Попової «Образ Київської Русі в українських та російських шкільних підручниках з історії: порівняльний аналіз» та Аліни Попової «Життя українських мігрантів в США та Канаді наприкінці XX – початку XXI ст. (погляд зсередини)» будуть рекомендовані до друку в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених.
Комісія засідання секції гуманітарних дисциплін відзначила високий рівень підготовки студентів до конференції. Особливе зацікавлення в учасників засідання викликали роботи студентів із дисциплін «Соціальна педагогіка» та «Журналістика», виконані під керівництвом викладачів коледжу Ольги Широбокової та Олени Моловічко. У квітні планується проведення засідання круглих столів, під час яких будуть розглянуті наступні питання: стан сучасної журналістики; проблеми соціального сирітства і методи їх вирішення.

Олена Ярошенко

Схожі новини