Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному відзначили День поезії

У Запорізькому національному відзначили День поезії

25.03.2013 11:21 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет свято

21 березня весь світ відзначає День поезії. Саме до цієї події актив філологічного факультету ЗНУ вже вкотре організував творчий захід. Дні поезії в нашому виші традиційно проводяться за підтримки Студентської ради і Наукового товариства студентів та аспірантів філологічного факультету.

Усі охочі могли прийти на захід і представити свій твір публіці. Але згідно з цьогорічним нововведенням, учасники мали заздалегідь надіслати свої вірші або есе. І таких авторів зібралося чимало. Як і минулого року, бажання взяти участь у заході висловили
не тільки студенти-філологи, а й студенти з інших факультетів і навіть випускники ЗНУ. Усього на святі виступили близько 20 виконавців. Теплу поетичну атмосферу створювали виступи поетів Вікторії Матвєєвої, Катерини Шелунцової, Діани Рамазанової, Марини Громади, Анет Саричової, Тетяни Діденко, Аліини Труженко, Анни Карчевської, Віктора Стефутіна, Юлії Гринь та інших. Також на заході виконувались авторські пісні одного з організаторів заходу - Тіма Хофмана (під акомпанування студентів економічного факультету Богдана Черічки та Тараса Мельничука) та власника титулу «Золотий голос ЗНУ» Миколи Білика (у музичному супроводі Ксенії Шерстякової).

Аліна Полякова
фотографії Анни Усадськи

Схожі новини