Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ долучилися до соціальної благодійній акції «Я для тебе»

Студенти юридичного факультету ЗНУ долучилися до соціальної благодійній акції «Я для тебе»

27.03.2013 09:26 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

26 березня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбувся заключний етап соціальної акції «Я для тебе». Організатором заходу виступили старший викладач Микола Мартинов та студентська рада юридичного факультету за підтримки декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць. У рамках соціальної акції «Я для тебе» студенти та викладачі юридичного факультету зібрали 915 книг. Частина з них буде передана організатору соціальної акції Михайлу Федорову, а інша частина – школам міста.

На захід завітали перший проректор ЗНУ, доцент, кандидат юридичних наук Олександр Бондар та студентський мер міста Запоріжжя Михайло Федоров.
Нагадаємо, що мета соціальної акції «Я для тебе» - збір різноманітної літератури в закладах міста та області. Далі організатори планують провести аукціон із продажу книг. На кошти від аукціону буде придбане технічне оснащення для шкіл-інтернатів або дитячих будинків.
Студенти юридичного факультету не лише взяли участь у соціальній акції «Я для тебе», але й вирішили створити мобільну групу, основною метою якої стане проведення профорієнтаційної роботи в школах нашого міста. До складу мобільної групи увійшли 25 студентів 2-4 курсів. Її керівником став старший викладач Микола Мартинов.
Протягом квітня-червня мобільна група відвідає 80 шкіл міста Запоріжжя. Під час зустрічей зі старшокласниками студенти юридичного факультету будуть розповідати про переваги навчання в Запорізькому національному університеті та презентують усі факультети. Окрім того, кожного року на юридичному факультеті планується проводити збір літератури. Під час візитів мобільної групи до шкіл зібрані книги будуть передаватися до шкільних бібліотек.

Олена Ярошенко

Схожі новини