Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету менеджменту ЗНУ провели зустріч зі старшокласниками Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №72

27.03.2013 16:04 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту

У рамках профорієнтаційної роботи минулого тижня представники факультету менеджменту та підготовчого відділення ЗНУ взяли участь у «Дні профорієнтації» в Запорізькій спеціалізованій школі №72.

Під час презентації напрямів підготовки, за якими здійснюється набір абітурієнтів до ЗНУ, та зокрема факультету менеджменту майбутні випускники були проінформовані про умови вступу до Запорізького національного університету та запрошені взяти участь у безкоштовному пробному тестуванні на базі ЗНУ. Учасники зустрічі отримали рекламно-інформаційні матеріали, а також дізналися про особливості проходження ЗНО, специфіку та переваги різних напрямів підготовки та профспрямувань Запорізького національного університету.
Учениця ЗСШ №72 Марія Світлична отримала Подяку декана факультету менеджменту за активну участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів», а її науковий керівник, вчитель англійської мови ЗСШ №72 Наталія Демчан була відзначена Подякою за плідне керівництво науковою роботою обдарованих учнів.
Неабияку зацікавленість викликали виступи студентів факультету менеджменту – представників навчального, спортивного та культурно-масового секторів Студради факультету менеджменту. Старшокласники жваво реагували на запрошення приєднатися до факультетських ініціатив: узяти участь у відкритому Кубку співдружності з жіночого футболу, командному квесті на о. Хортиця та онлайн-олімпіаді з іноземних мов.