Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітали учасники Програми імені Фулбрайта в Україні

До ЗНУ завітали учасники Програми імені Фулбрайта в Україні

28.03.2013 10:45 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна діяльність навчання

До Запорізького національного університету із робочим візитом прибули професори провідних американських університетів, учасники міжнародної програми академічного обміну імені Фулбрайта. У планах гостей – зустрічі з викладачами і студентами факультету журналістики та інших факультетів, обговорення актуальних для нашої країни питань, проведення майстер-класів та презентацій для майбутніх журналістів нашого університету.

27 березня відбулася ознайомлювальна зустріч учасників Програми імені Фулбрайта - професора університету Південного Іллінойсу Стефана Блума, професора університету Західної Флориди Марка Джеймса і професора Флоридського університету Скотта Фейнштайна - зі студентами факультету журналістики.
Декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін представив аудиторії почесних гостей і закликав студентів скористатися можливістю, аби із перших вуст дізнатися про особливості американської журналістики, її завдання і стандарти.
Спершу гості трохи розповіли про себе. Виявилося, що Скотт Фейнштайн перед цим чотири роки мешкав у Молдові, а зараз викладає у Криму, Стефан Блум зараз читає лекції у Горлівському державному педагогічному університеті, а Марк Джеймс викладає у Львові.
Цей досвід дозволив гостям ЗНУ розпочати розмову щодо особливостей реалізації принципів демократії у різних регіонах світу. Також вони обговорили зі студентами роль журналістики та її призначення у сучасному соціумі, завдання, які постають сьогодні перед представниками цієї професії, та багато інших цікавих для присутніх тем.
Спілкування американських професорів і наших студентів велося англійською мовою. Гості залишилися задоволені рівнем володіння іноземною мовою майбутніх журналістів, адже 28-29 березня для студентів проведуть низку майстер-класів та презентацій, тому вільне спілкування англійською зробить ці заходи ефективнішими.
Також 28 березня представники Програми імені Фулбрайта в Україні візьмуть участь у засіданні круглого столу на тему «Україна та українці у глобальному світі», організатором якого виступає факультету журналістики Запорізького національного факультету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини